rere:Polom

Maťo, ja by som šiel radše na ten polom aj skôr (ak pôjde nejaký autobus na Korchaň). Ide aj tatko? Ďakujem za pochopenie.Andrej, 2. mar. 2005

RE: Ponuka na 12. 3.

Dakujeme za tip na akciu.. Rad ju zaradim do kalendara. Ale mam otazocku, ta web stranka s informaciami je spravna? Nemozem sa na nu dostat. Dakujem a prajem pekny den.PMacko, 2. mar. 2005

Re:Polom

Servus Andrej.Som rad ze aspon niekto sa prida. Neboj Okolo pol tretej sme uz na Ciernom. A keby nahodou nie, tak beriem Red Bull a poletime.Ma byt psie pocasie ale za ten zazitok to hadam bude stat. ServusteGelo, 2. mar. 2005

Ponuka na 12. 3.

V Žiline je festival Vysoké Hory - premietanie diíkov a videofilmov s horskou tematikou. Stojí to zato. Hlavná postava - prisľúbil účasť je osobne Pavol Barabáš. Bližšie info - www.svst.skVlado, 1. mar. 2005

Víkend

Maťo, ja by som aj šiel, ale o 15:00 musým byť doma, tak sa budem ponáhľať a do drevenice nepôjdem. A čo zo sobotou?Andrej, 1. mar. 2005

Polom

Hallo lidi. Po sobote bolo fajn. KLT tie maserky :-) ti vsetci závidíme. Jo v nedelu mame ten Polom. Pridá sa niekto? Lebo ak nie, tak neviem či to kompetentných hnevá, ale budem zase prvý, a stále vyhrávat ma teda nebaví.Odchod vlakom o 7.14 z Čierneho, potom okolo 7:30 z CA, vlakom na Rakovú. Servuste.Gelo, 1. mar. 2005

Pravidla pri uznávani akcii.

Zaratávať sa budú všetky schválené akcie, ktoré sú v kalendáry a akcie na ktorých sa zúčastnia aspon traja členovia klubu (tieto akcie už nemusia byť v kalendáry).Róbert, 1. mar. 2005

NEDOKONALOST STRANKY

Ziaden projekt hned po spusteni nemoze byt dokonaly. Je to podobne ako s turistikou, niekedy dost dlho idete, a nevidite nic zaujimave. Ale po chvili sa objavi nadherny vyhlad. Ten by ste nevideli keby ste sa pocas toho "nudneho" useku vzdali. Ako vsetky veci okolo, aj tento web je iba na ceste smerom k lepsiemu. Majte preto prosim trosku strpenia...PMacko, 28. feb. 2005

NÁBYTOK A BÝVANIE 2005

V dňoch 1. - 6. 3. 2005 sa v Nitre uskutoční už 15. medzinárodný veľtrh nábytku a bytových doplnkov. Všetci ste srdečne pozvaní (vstupenka grátis).Zuzana zo ZA, 28. feb. 2005

Wisla

No nazdar! Tak ako po sobote? Ja som v pohode. Ziadna svalovica. To bude asi tym ze na spiatocnej ceste z Kubalonky ma masirovali 3 atraktivne maserky. Takze dnesne plus udelujem tymto trom slecnam, ktore kvoli mojmu blahu museli vela vytrpiet. Zaroven udelujem minus Robovi Tatarkovi za jeho bezkarsky pristup:) P.S.: Grochovka bola fajn a mala grady, dufam ze ste si aj vy dozicili perlickove kupele.KLT, 28. feb. 2005