RERE pecivalom

tak to tu mame v klube ale CHLAPOV ... ked zavola divocina nas turistov nezastavi ziadne pocasieAndrej, 7. mar. 2005

RE: Pecivalom

...Andrej, neveril by si, ako bolo doma uzasne, hlavne, ked som z tepla pozeral, aka je vonku fujavica :-)PMacko, 7. mar. 2005

Pecivalom

Tak chalani zas ste zmeskali perfektnu akciu. Take zjazdy na bezkach ste este urcite nzazili.Andrej, 7. mar. 2005

Expedícia ČIERNE - TATRY

HĽADAMÉ NASLEDOVNÍKOV. Posledné dva ročníky sa neuskutočnili. Hneď ako to bude možné a hlavne pre možných účastníkov, chcem na internete otvoriť históriu tejto, aspon pre mňa najkrajšej akcie ktorej som sa zúčastnil.Róbert, 4. mar. 2005

Peťo

Peťo prosím Ťa, daj mi do kalendára na 30.04.2005. Názov Aprílová 20-tka. Nočný výstup na Kykulu z Čierneho, zostup na Serafínov. Zo Serafínova odvoz zabespečíme po Čadcu za poplatok.Róbert, 4. mar. 2005

RE: Vysoke hory

Dakujem. Zajtra to zmapujem a hodim tip do kalendara... Tesim sa na dalsie prispevky a navrhy.PMacko, 3. mar. 2005

Akcia 12.3. - oprava adresy

Ospravedlňujem sa za chybnú adresu stránky, kde sú informácie ku akcii \"Vysoké hory\". Je to www.svts.sk Chybička se vloudi ... Je to Slovenský vysokohorský turistický spolok.Vlado, 3. mar. 2005

rererere Polom

no dobre,pojdem teda. Z Polomu dole by to malo ist dost rychol, dufam ze nezmeskam. Ideme starou trasou? nechcem to zbytocne natahovat.Andrej, 3. mar. 2005

Re,Re,Re, Korcháň

Sory Andrej, ale neprichádza do úvahy. Skor by znamenalo o 5.14, vlakom a to radsej nie. Tatko je v robote takze tiez neide. Musime to nechat na ten vlak 7.14. Ja dakujem za pochopenie.ServusteGelo, 3. mar. 2005

Polom

Andrej, skor to pravdepodobne nepojde, pretoze predtym je mozne spojenie 5:14 vlakom... Co sa mi zda prilis skoro, nemyslis?PMacko, 2. mar. 2005