Andrej

No vidis, niektori ludia su sikovnejsi v pozerani mailov :-)PMacko, 8. mar. 2005

Re: Adelka

Takto zverejňovať svoju adresu, to si takmer pýta o malér. Chalani z klubu už určite píšu ako diví... (hahahaha) Fantomasfantomas, 8. mar. 2005

Adela

Nazdar, viem ze ma do toho nic nieje, ale ako stihas sledovat tolko e-mailových adries, ja mam jednu a aj to je dosť.Andrej, 8. mar. 2005

...

[email protected] [email protected] [email protected] kvoli fantomom a inym havediam na nasej diskusii boli mailove adresy z diskusie preventivne odstranene (PMacko)Adelka, 8. mar. 2005

Polom

No tak sem-tam som spadol, ale bola sranda.Andrej, 8. mar. 2005

RE: Adelka :-)

Posli mi svoj mail...PMacko, 8. mar. 2005

Re: Andrejovi

Servuste. Andrej mal pravdu, tie zjazdy na lyžiach teda stali za to. Tolko sipiek dopredu, kolko predviedol Andrej v tom 40 stupnovom klesani som este nevidel. Jo a chysta sa niekto na to skolenie VHT? Ja nemozem prist, nechapem preco to davaju na piatok, sobotu, ked vecsina ludi ide este do roboty!!!!!! Zbytocne si budem penit zlc. Kaslat na to. ServusteGelo, 8. mar. 2005

Festival

Ja sa asi nezúčastním, buď pojdem pozrieť do ZV, ale pojdem na bežkyAndrej, 7. mar. 2005

pecivál

Neviem ako vy, ale ja sťa pecivál, sa pôjdem pozrieť na pravých CHLAPOV a pravú DIVOČINU na fest Vysoké Hory... potom Ti, Andrej porozprávam. Ale nie. poďťe aj vy hoši. Nech sa tamtí peciváli konečne pozrú na nás, CHLAPOV...tvlado, 7. mar. 2005

....

cauko peto, no musim ta pochvalit,velmi pekne si spravil tu stranku, a mohol by si mi dat este adresu tej svadobky co si jej robil stranku?adelka, 7. mar. 2005