for andrej

mas pravdu nic ta do toho nie je, ale ked chces vediet, tak sa ten prehlad mailov da zvladnut dost dobre a dost rychlo...chapes,to je zenska inteligencia :-)))adelka, 10. mar. 2005

for fantomas

este mi nikto nenapisal.....takze chalani cakam...:-)))adelka, 10. mar. 2005

Jano

Aj ja!!!! Aj ja!!! tiez sa hlasim ako atrakcia. Mernie zaveja Kaarinou je dobry napad. A ked ju este hodime dopredu tak sikovne ze bude trcat len pozadie to bude Jejejej. My s Vladom T. vieme o com basnime. Viď Babia Hora.Gelo, 10. mar. 2005

to KLT

Tak ja som hit sezony? Len aby ste on neprisli. Lebo je celkom mozne, ze na akcie KLT chodit nebudem z bezpecnostnych dovodov... To kazdy pochopi...Katka, 10. mar. 2005

...

Ide sa peso. O 10-tej cakaj nastartovany pred Florom a ja si Ta uz vyzdvihnem. Zober si nejake zlote, to pre pripad ze by sme Ta zahodili moc daleko a aby si sa mal za co vratit domov:) Ked Ta nezahodime tak ma potom mozes pozvat na barsc v \"Janovi\". Musim este ukecat Roba ako hlavneho preslapavaca trasy. S Tebou nas je zatial 32 ale to aj s tymi snehuliakmi. Katka to ci s Tebou budeme merat zaveje nezalezi na Tebe. Ty to mozes ovplyvnit iba svojou ucastou alebo neucastou. Momentalne si velky hit sezony a dufam, ze neplanujes svojou neucastou ochudobnit nas nedelny program.KLT, 10. mar. 2005

atrakcie

Ahaha (reklama na klub) - už vydím tie najväčšie atrakcie: no Katka a KLT sám o sebe... Tak ako sa teda ide. Veď už zverejni aj podrobnosti!tvlado, 9. mar. 2005

Nedela

KLT, potesim ta, idem aj ja, ale zaveje mnou merat nebudes. Bud si isty... Ale Trembosom si aj ja rada hodim.. Peto, dufam ze neplanujes zrusit svoju akciu 20., mozno pride kamos, a chcem ho s nami vytiahnut..Katka, 9. mar. 2005

...

Vyborne Vlado...uz som Ta zaradil do zoznamu atrakcii pod nazvom: Hod Trembosom do dialky:) Kto sa hlasi dalsi. No tak ludkovia, kvoli desiatim predsa tu akciu nebudem robit:)KLT, 9. mar. 2005

Re: v nedžeľe

Predbežne si ma motivoval, zaraď ma do zoznamu atrakcií. Ako sa pôjde?tvlado, 9. mar. 2005

Kto idže v nedžele na ture

Nazdar vsetci! Robim predbezny monitoring kto vsetko ide v nedelu na vrcholnu akciu KLT. Okrem navstevy zariadenia \"Jano\" a merania zavejov Katkou by dalsiou atrakciou mala byt prislubena ucast laponskych snehuliakov, ktory nam na zaver predvedu striptiz. Je tu mala zmena v case odchodu. Pojde sa uz o 10:00 z pred Flora. To je kvoli tym snehuliakom, lebo do vecera musia stihnut este lov na migrujuce tucniaky v Gronsku. P.S: To nebude obycajna tura, to bude literatura (tzn. ze kazdy si zoberie so sebou minimalne -liter- nejakej traskaviny)KLT, 9. mar. 2005