Stanovačka+ opekačka

Bivak zo soboty na nedeľu. Ideme z Nýdku cez Veľkú Čantoryju, Stožek až na Čierne a po trase sa niekde uvelebíme, poopekáme, pokecáme a vychutnáme si záver leta. Kto má záujem nech sa ozve. 0905 864 496. Odvoz do Nýdku zabezpečený.Patrik+ Paľo K., 26. aug. 2011

Stará Bystrica - otvorenie rozhľadne

Keďže Nízke Tatry sú v nedohľadne, môžeme pozrieť novú rozhľadňu na Bystriciach. Odchod busu z Čierneho, Jednota o 11:50 a v Čadci prestup do Straej Bystrice o 12:40.Ján Chromík, 26. aug. 2011

Návšteva Starej Bystrice

Obec Stará Bystrica pozýva všetkých na slávnostné otvorenie novovybudovanej Rozhľadne sa na vrchu Bobovec a ukončenie projektu"Rozhľadme sa - výstavba rozhľadne, rozvoj cestovného ruchu a propagácia prírodného bohatstva v regióne Kysuce a Rajcza, ktoré sa uskutoční dňa 27. augusta 2011 (sobota) so začiatkom o 14.00 hod. na Rínku sv. Michala Archanjela v Starej Bystrici.Ján Chromík, 26. aug. 2011

Spomienkova 50

KNM organizuje v sobotu spomienkovu 50 blizsie info je na www.e-kysuce .sk ak mate niekto zaujem ozvite sa do piatku hodim to ako akciuVlado Fons, 23. aug. 2011

Nizke Tatry

Caute kvoli zdravotnym problemom nemozem zorganizovat akciu Nizke Tatry ak by ste mali niekdo zaujem o organizaciu ozvite sa mi alebo budem musiet akciu zrusitVlado Fons, 23. aug. 2011

Krivaň

Išlo by sa vo štvrtok 18.8. 2011 rano.Lukas, 16. aug. 2011

Krivaň

išiel by niekto na Krivaň v Tatrach ?Lukas, 16. aug. 2011

Uhorcikov chodnik

perfektna akcia,dobre zorganizovna vdaka usporiadatelom.ancinka1, 15. aug. 2011

Uhorčíkov chodník

Skoro som zabudol, Uhorčíkov chodník bol perfektne zorganizovaný, od prospektov cez označenie trás, kontrolne body aj občerstvenie, muselo byť s tým kopec roboty. Ďakujeme.Róbert, 15. aug. 2011

Uhorčíkov chodník

Nahadzoval som km (majú tam uvedené reálne, tak tie som nahadzoval) Neviem aku trasu išiel M. Mazúr, Capek? Ak niekto vie, tak napíšte. PS. Dnes je aj v lese malo dreva:).Róbert, 15. aug. 2011