Nový turista

Chcel by som medzi nami privítať nového člena klubu Lukáša Kubicu a zaželať mu veľa príjemných chvíľ na horách s namiRóbert, 11. nov. 2011

v nedelu

no sak v nedelu sa chystam....aspon cosiIka, 25. okt. 2011

Ukončennie letnej sezóny

Miro Mazúr potrebujem km a prevýšenie z Vojtového vrchu. Ika, budeš vitana na ukončení. Do ukončenia bude ešte kopec akcii. Treba ešte zabojovať.Róbert, 24. okt. 2011

ukončenie

Vezmete ma na ukoncenie :D:D:DprosimIka, 24. okt. 2011

Nízke Tatry

Raz za čas nezaškodí aj takéto počasie. Má to niečo do seba. Nejaké tie skúsenosti v horách v takomto počasí sa v tú nedeľu veľmi hodili, a ani raz sme nezablúdili, aj keď sme na tom hrebeni boli prvýkrát a nevideli sme ani na 20 metrov a značky prakticky zmizli pod snehom. A tie kamzíky, tak to bolo za odmenu. Vôbec sa nás nebáli, a pekne v tichosti sme sa všetci obišli :)Patrik, 17. okt. 2011

To: Nizke Tatry

Hosi, tlieskam vam.. Prezeram tie fotky a som stastny, ze sedim doma v suchu a v teple.. Tiez sme kedysi cosi nastvarali, ale za akciu v takychto podmienkach by pre organizatora nasledovalo od prezivsich ukamenovanie. A zavidim vam, ze ste to zobrali kamzikom cez obyvacku.. Ste machritvlado, 17. okt. 2011

Nízke Tatry- nedeľa

ak má niekto záujem nech sa mi ozve na moje číslo do soboty do dvanástej a zobral by som auto... na nete mi nenechávajte odkazy, lebo nebudem mať možnosť sa tu dostaťPatrik, 7. okt. 2011

Otvorenie rozhľadne na Petránkach

Paťo, keď pošleš SMS, tak sa podpíš. Ja som nemal uložené Tvoje číslo a hore som Ťa nevidel.Ján Chromík, 6. okt. 2011

Otvorenie rozhľadne

Prosím o nahodenie kilometrov a prevýsenia. 13km/500m prevýšenia. Fotky doplním. Dik. Patrik SojkaPatrik, 4. okt. 2011

smutne sedlo, placlive super

Zdravím po roku sa hlasím...V nedelu sme adsolvovali trasu žiarska chata,smutna dolina, placlive, a druhou stranou spat k chate...super pocasie, a super vyhlad....hodnotím na jednotku...Ika, 26. sep. 2011