Pilsko

Vlado dakujeme za pohostenie tebe ako aj celej tvojej rodine.Nemuseli ste si robit take starosti.Pozdravuj domaAnca, 25. nov. 2011

Pilsko

Vlado dakujem za pohostenie tebe ako aj celej tvojej rodine.Nemuseli ste si robit take starosti.Pozdravuj domavlado, 25. nov. 2011

pilsko

aj ja dakujem za navstevu a ako sme sa dohodli - kedykolvek zase u mna. Je tu kde lyzovat, je tu kde bezkovat, aj nejake tie kopce tu este ostali, v lete hriby rastu, tak sa kedykolvek ukazte. Patrik, az doteraz som si nevedel vybyvit tvoje meno a v sobotu som sa neslusne nechcel pytat :-)tvlado, 24. nov. 2011

Ukoncenie

Caute odchod v sobotu je 14:45h od Florafosi, 22. nov. 2011

PILSKO

Aj ja by som chcel poďakovať Vladovi Trembošovi a jeho rodinke v Oravskom Veselom za skvelé prekvapenie. Zámena akcie ma mrzí, ale bola čisto praktická. Lepšie ako Paťo by som to nevysvetlil. Keby sme o tebe vedeli Jano, tak ta stiahnem rano z Čadce.Róbert, 21. nov. 2011

Pilsko a Oravské Veselé

Vlado Tremboš, ešte raz za všetkých ďakujem za skvelý záver včerajšej akcie. Neplánované veci sú najlepšie :) Veru v Oravskom Veselom bolo včera večer veselo :DPatrik, 21. nov. 2011

Ľadonhora

Soráč, ale na poslenú chvíľu som bol prehlasovaný za Pilsko zmena bola uverejnená, a keďže sa mi ani nikto neozval, že má záujem, tak sme to menili. Na Ľadonhoru som mal ísť len ja a Robo, a na Pilsko nás prišlo 13. Treba sledovať klubovú stránku.Patrik, 20. nov. 2011

Ľadonhora

Paťo, dnes si to trochu posral. Na Ľadonhore som bol v KNM s ďalšími šiestimi turistami na vrchole Ľadonhory a Ty nikde. Takto sa akcie nemenia!!!Chromík, 20. nov. 2011

Fotky z našich akcií

Trochu som upravil spracovávanie fotiek po ich nahratí. Malo by sa to prejaviť ich vyššou kvalitou a kvalitou náhľadových zmenšenín. Takže ak by niekto narazil na nejaký problém pri nahrávaní, nech ma kontaktuje.PMacko, 11. nov. 2011

Ukončenie sezóny

Srdečne Vás všetkých pozývame na ukončenie turistickej sezóny 2010/2011. Je potrebné nahlásiť účasť do 20.11.2011 Vladovi Fonšovi prípadne mne Róbert Tatarka. Predbežne by mala byť cena 24eur (ubytovanie, polpenzia, občestvenie), alebo 500cz + 4eura.Róbert, 11. nov. 2011