Plánovanie akcii

Dobre nahodíme a mali by ste sa pridať aj ostatný. Kam vyrazíme v decembri?????Róbert, 3. dec. 2011

Silvestrovsky Rozsutec

Ak sa tento rok organizuje silvestrovsky vystup na rozsutec tak tam by som mal zaujem ist :-)Stenlo, 3. dec. 2011

Plánovanie akcii

Od dnes 2.12. do 4.12 bude prebiehať Plánovanie akcií na mesiac december. Do diskusie môže každý člen navrhnúť akciu na víkend, alebo cez sviatky. S termínom, popisom trasy. Popremýšlajte kam by ste chceli vyraziťa napíšte do diskusie.Róbert, 2. dec. 2011

Ukončenie sezóny

Jedným slovom SUPER :D . Po náročnej a skevej sezóne padol velmi vhod relax na chate. Bolo lepšie ako minulý rok. Už teraz sa teším na budúcoročné ukončenie :DPatrik, 1. dec. 2011

Vianočné zľavy pre členov KST v ALPINE Pro

Bližšie podrobnosti na stránke KST:http://mantis.uniza.fri.kst.sk/index.php/aktuality-ustredie/747-si-slen-kstJán Chromík, 1. dec. 2011

Ukončenie sezóny

A ne:).Róbert, 30. nov. 2011

Ika

Ahojte chata super ...ideme ukončovať každý mesiac či?Ukončenie, 30. nov. 2011

Ukončenie sezóny

Čaute turisti. No ako bolo na ukončení? Ani som Vás poriadne nestihol vyspovedať, či sa pačilo a tak. Ja som dobre zrelaxoval. Aj relaxu by veľa škodilo, ale raz za čas padlo vhod:).Róbert, 29. nov. 2011

oprava

Cau Pato mas to opravene, ja som uplne zabudol ze som ta viezol.Sak znas mas vacsinou viac bodov ako menejfosi, 28. nov. 2011

ZÁVER SEZÓNY NA CHATE STUDENIČNÝ- opraviť km

Ďakujem za kilometre, ale sa mi nejako zdá, že som bol autom. Či som si v noci urobil nejakú túru a neviem o tom? :D :DPatrik, 28. nov. 2011