Lysa Hora

Ahoj Stano, Lysa Hora túto sobotu nebude. Dôvodom je Svätý Ján. Skúsim tam nájsť iný skorý termín.Róbert, 19. jún. 2012

Lysa Hora

Je teda sobotu cyklo na lysu horu? neni akcia nahodena, nikto neodpisuje na moj prispevok. Ludia by v sobotu boli aspon co predbezne viem ...Stenlo, 19. jún. 2012

Lysa Hora

Udajne sa cyklo na Lysu Horu presuva na 23.6.? je to pravda? ak ano tak by som siel, podla pocasia samozrejme ...Stenlo, 11. jún. 2012

Velký Choč

Fotky s Choča sú nahodené dosť oneskorene ale predsa len sú.Pavol M, 4. jún. 2012

Kysucká pätdesiatka

Trasa a počasie boli skvelé na tohtoročnej 50tke. Čože je to 50tka:). Záverečný guláš, ,,pivo na Rači,,:), a skvelé párky nemali chybu. Na tej Rači dobre odrbávaju:).Róbert, 30. máj. 2012

Kysucká pätdesiatka

Dúfam, že ste prichystani:)?Robert, 16. máj. 2012

Vrchrieka

Na Vrchrieke som bol aj ja, cernanski turišči ma vidzeli :-) bol som na bajku, ak sa bude dat tak mi nahodte akciu, siel som: Cierne, Husarik, Chotarny kopec, Vrchrieka, Zakopcie, Cadca, Cierne. 45 km, naslapanych 750 metrov. dikStenlo, 30. apr. 2012

Vrchrieka

Vcera sme boli na otvreni na Vrchrieka.Boli sme Jozef Jurga, Jan Jurica, Milka, Hanka Pajerova, Jan Chromik. Zakopcie, vrchrieka, Vojtov vrch, Chotarny kopec ,Zarec. 22 km, prevysenie 550 m.Milka, 30. apr. 2012

Velky Choč

Na Choči sme boli aj fotky sú ale ten kto ich má ževraj nemá čas ich nahodiť.Pavol M, 24. apr. 2012

Veľký Choč

Rad by som si pozrel fotky z Velkeho Chocu... boli ste tam vobec?Martin, 24. apr. 2012