Re: Pilsko

Bohus alias Paolo Putyroso sa zatial vyjadril v zmysle: ze keby sa na tom pilsku aj donemoty spilo, aj tak ze tentoraz odola... :-/ Ale ved uvidime v sobotu.. Hlavne ked stanovacka, treba zlanarit dake prikryvky ;-)tvlado, 8. aug. 2012

Čierne-Pilsko

Mal by som isť aj ja.Lukaš, 8. aug. 2012

Čierne - Pilsko

No super, ja sa zatial chystám. Pridá sa ešte niekto ???? Palovi Putyrovi povedz:).Róbert, 6. aug. 2012

Cierne - Pilsko

No Robo, ja sa hlasim... este som nesiel z domu - do domu peso cez kopce, tato myslienka ma zacina bavit :) Somnou pocitaj, ak sa podari, zlanarim aj decka.. Stanovacka samozrejme, nech je zazitok.. Dufam, ze sa akcia uskutocni a pojdu aj dajaki oldturisti zo starej zostavy AHA, nech to aspon psychicky ak uz aj nie fyzicky zvladnem.. ;-)tvlado, 2. aug. 2012

Kinder AHA program - Terchová

Dohodil som fotky.Róbert, 10. júl. 2012

Vysocká deviatka

10. ročník Vysocká deviatka Tlačiť E-mail Klub turistiky Vysoká nad Kysucou oznamuje potenciálnym záujemcom o účasť na 10. ročníku Vysockej deviatky - pivárskeho pochodu, ktorý bol plánovaný na sobotu 21.7.2012, že tento sa ruší!Chromík, 8. júl. 2012

Lysa Hora

Cawes Robo, na Lysu sa v nedelu chystam ale chcem ist uz z cierneho na bajku, pre mna to je prilis velky luxus ist autom :-D by som chcel ist o 5 z domu a prejst hreben Velky Polom-Biely Kriz, pokial nebude do nedele velka burka. Niekde pod Lysou alebo na Lysej by sme sa mohli stretnut ... ak by mal niekto zaujem ist so mnou, nech napise do diskusie alebo na fb ...Stenlo, 5. júl. 2012

Skryzcne

Chcem sa najprv ospravedlnit, ak sa niekto v sobotu dostavil o 7 rano ku floru a chcel ist na skryzcne na bajku a som nedosiel ale zobudil som sa v sobotu rano o 4 s horuckou tak som nebol sposobily na danu akciu :-) ale bol som s kamaratom matom nakoniec v nedelu aspon na baranej gore a bolo krasne, jasne pocasie, vyhlady az na rohace, lysu horu, oravske kopce ,,, proste vsade navokol. ak bude nejaky volny termin, tak by sa akcia mohla nahodit este raz a snad by nas slo viacej a ja by som bol fit :-)Stenlo, 25. jún. 2012

Cyklo

Výborne, žiaden problém Skryczne urobte, ale potom prídte aj na Lysu:). Skryczne som Vám nahodil. Lysa je už akcia s určitou tradíciou a nechcel som ju dať na Jána. Možno sa pridám a urobím aspon Ochodžitu.Róbert, 20. jún. 2012

Cyklo na Jana

Fajn tak na Lysu horu sa pojde inokedy ale na tuto sobotu by sa mohla cyklo akcia, ja by som siel urcite a co viem tak jeden alebo dvaja by sli tiez. Nie vsetci Jana oslavuju :-P navrhoval by som Baraniu Goru a odtial hrebenom na Skryzcne. Minuly rok som to siel a bola to nadhera, takmer cela trasa je s vyhladmi kedze je to skoro cele vyrubane a co si ja pemtam tak na bajkoch sa tam este neslo. Pouvazuj o tom Robo a ak budes suhlasit tak ju mozes nahodit a napisem ti potom trasu, ak nenahodis tak kto by siel so mnou, nech sa mi ozve alebo napise do diskusie.Stenlo, 20. jún. 2012