ukoncenie sezony

Ta ja neviem.. ked sa tak pozeram na tie fotky, tak asi bolo docela fajne :D Len neviem, ci som dost z toho neprespal, abo co, bo si akosi na tie kotrmelce tam nespominam... :DDtvlado, 14. dec. 2012

Ukončenie sezóny

Ako sa Vám páčilo Ukončenie sezóny?Róbert, 5. dec. 2012

Ukončenie sezóny

Ešte stále je možnosť nahlásiť sa na Studeničné. Takže ak niekto Váha, ešte je čas. Dajte vedieť na môj alebo Vladov tel.Róbert, 29. nov. 2012

Okolo Čierneho

Čaká nás krásna jesenná turistika. Určite sa vyberte, neváhajte. v prípade zlého počasia budeme mať viac času posedieť niekde na chate:). Zoberte aj známych. Tak v nedeľu. Hladiet doma na televízor nie je nie je rovnocenný program.Róbert, 24. okt. 2012

beskydsko javorinska magistrala

Tuto akciu usporiadala SOS drevarska skola. Na podporu rozvoja turistiky. Stanoviska boli na 3 stycnych miestach:Petranky, Semetes a u Melocicha. Akcia vysla, ktorej sa zucastnilo okolo 80 ucastnikov. Zastupcovia nasho klubu sme boli dveMilka Pajerova Chobotova a Pavlinka Casnochova. Vychdzali sme zo Zakopcia Rulcov a vratili sme sa cez Cadca Husarik, presli sme cca 15 km a prevysenie bolo 500 m. Fotky mame aj na fb stranke. Akcia bola vydarena:-):-):-)Milka P., 14. okt. 2012

Cez tri štáty

Čaute turisti. Dohodil som fotky do akcie Cez tri štáty. Je tam vystúpenie Kuruckého vojska na Valach. Čierne-Valy.Róbert, 10. okt. 2012

Jelenia ruja, Biely Kríž okolie.

Jelenia Ruja, boli sme o týždeň neskôr a už bolo neskoro, ale aj tak sme sa super zabavili na Bielom Kríži. Pozrite foto. Naše akcie.Róbert, 9. okt. 2012

beskydy

Pridajte sa k nam a podporte nasu akciu v sobotu.Milka, 9. okt. 2012

Bajkom na Chopok

Dnes sme so Stanom Gelacakom zdolali Chopok na bajku po vybudovanej ceste az hore... ak tu cestu buduci rok nezatvoria tak je to skvely napad na akciu... sice je to velmi, ale velmi narocny vyslap, ale ten 25-kilometrovy zjazd potom stoji za to :)Patrik, 6. okt. 2012

Jelenia ruja

Robko, ak Ti môžem doporučiť jeleniu ruju, tak nad Riečnickou priehradou si prídeš na svoje. Bol som tam v nedeľu až utorok a to sa ozývalo zo všetkých strán. čo dolina, to iný zvuk. Hlavne neskoro večer a skoro ráno to bol doslova koncert. aj som spomínal na Teba, že si v sobotu užijete, keď pôjdete do Terchovej. Bol som na bývalej modrej značke vedúcej do Terchovej ( cca 8 km ) Pod Závodskou Kýčerou. Tam je jeleňov, ale aj poľovníkov a tí strieľajú na všetko živééé!!!Chromík, 4. okt. 2012