Jelenia ruja, Biely Kríž okolie.

Jelenia Ruja, boli sme o týždeň neskôr a už bolo neskoro, ale aj tak sme sa super zabavili na Bielom Kríži. Pozrite foto. Naše akcie.Róbert, 9. okt. 2012

beskydy

Pridajte sa k nam a podporte nasu akciu v sobotu.Milka, 9. okt. 2012

Bajkom na Chopok

Dnes sme so Stanom Gelacakom zdolali Chopok na bajku po vybudovanej ceste az hore... ak tu cestu buduci rok nezatvoria tak je to skvely napad na akciu... sice je to velmi, ale velmi narocny vyslap, ale ten 25-kilometrovy zjazd potom stoji za to :)Patrik, 6. okt. 2012

Jelenia ruja

Robko, ak Ti môžem doporučiť jeleniu ruju, tak nad Riečnickou priehradou si prídeš na svoje. Bol som tam v nedeľu až utorok a to sa ozývalo zo všetkých strán. čo dolina, to iný zvuk. Hlavne neskoro večer a skoro ráno to bol doslova koncert. aj som spomínal na Teba, že si v sobotu užijete, keď pôjdete do Terchovej. Bol som na bývalej modrej značke vedúcej do Terchovej ( cca 8 km ) Pod Závodskou Kýčerou. Tam je jeleňov, ale aj poľovníkov a tí strieľajú na všetko živééé!!!Chromík, 4. okt. 2012

Janošikov chodník

Kto sa chystá ?Lukaš, 26. sep. 2012

Žilinská 50,25 a 15-tka

Na Námestí Andreja Hlinku sa v sobotu 22.septembra 2012 uskutoční diaľkový turistický pochod okolím Žiliny + okruh pre horské bicykle. Čas štartu 50 km pochod : 6.00 - 7.00 hod. 25 km pochod : 7.00 - 10.00 hod. 15 km pochod : 8.00 - 11.00 hod. Návrat účastníkov : 15.00 - 19.00 hod. Trasa pochodu Námestie Andreja Hlinku v Žiline - Budatín - Zástranie - Dolný Vadičov - Horný Vadičov - osada Kubaščíkovci - sedlo nad Melišovcami - sedlo Zlieň - pod Kučerovkou - Zástranie - Budatín - Námestie Andreja Hlinku V cieli bude pre účastníkov pripravený kultúrny program, odovzdanie účastníckych listov, upomienkových predmetov a občerstvenie.Pavol Časnocha, 20. sep. 2012

Reklama

Ďakujem za reklamu.Róbert, 19. sep. 2012

Cez tri štáty

Kto máte fotky, tak ich tam prosím nahodte. Boli sme aj na Valach a hostia z Liptova ( KURUCI) sa pýtajú na fotky, ktoré by si radi pozreli na našej stránke. Ja som tam už nefotil. Dáke foto sa pokúsim zohnať až v piatok. Som v Ostrave.Róbert, 17. sep. 2012

Po stopách Beskydksko - Javorínskej magistrály

Realizátor projektu: Stredná odborná škola Krásno nad Kysucou Turistický pochod 13. október 2012 pozývame Vás na turistický pochod po trase Beskydsko-Javorínskej magistrály so zrazom na styčných miestach o 12: 00 hod. Styčné miesta A. Petránky dostupnosť z Čadca, Krásno nad Kysucou, Dunajov, Ochotnica, Kysucké Nové Mesto, Nesluša, Rudina, Rudinská, Zákopčir, Raková, Staškov, Olešná, Čierne, Akalité, Svrčinovec, Stará Bystrica, Nová Bystrica, B. Semeteš- dostupnosť: Turzovka, Poidvysoká, Korňa, Dlhé Pole, Veľké Rovne, C. U Melocíka: dostupnosť: Makov, Vysoká nad Kysucou, Petrovice, Štiavník Hlavný cieľ projektu: Zvýšiť fyzickú zdatnosť kondíciu najmä u mladých ľudí v našom regióne, preferovať zdrav. životný štýl a kladný vzťah k športu, spoznávanie prírody v oblasti Vysokých Javorníkov a Turzovskej vrchoviny. Oboznámiť širokú verejnosť s možnosťami pestovania turistiky v našom regióne. Garantovaný program Žilinského samosprávneho kraja VRÁŤME ŠPORT DO ŠKOLMilka Pajerova, 11. sep. 2012

Stany

Vrátili sa nám do klubu 2 stany. Kto bude potrebovať na túru a je z klubu môže si požičiať. Samozrejme zadarmo.Róbert, 18. aug. 2012