Rozsutec

Akcia na Rozsutec by sa mala nahodiť.Pavol, 17. dec. 2012

Silvester na Trojmedzí

Bude táto akcia aj tento rok ? Mohla by byť je to dosť dobrá akcia.Lukas, 16. dec. 2012

ČIPČIE

Výstup na Čipčie je v sobotu 5.1.2013. Treba si opraviť termín!Ján Chromík, 16. dec. 2012

Ukončenie sezóny

Dajte ešte fotky z ukončenia na Naše akcie. TvVlado fotil si? Nahodte fotky aj další.Róbert, 16. dec. 2012

ukoncenie sezony

Ta ja neviem.. ked sa tak pozeram na tie fotky, tak asi bolo docela fajne :D Len neviem, ci som dost z toho neprespal, abo co, bo si akosi na tie kotrmelce tam nespominam... :DDtvlado, 14. dec. 2012

Ukončenie sezóny

Ako sa Vám páčilo Ukončenie sezóny?Róbert, 5. dec. 2012

Ukončenie sezóny

Ešte stále je možnosť nahlásiť sa na Studeničné. Takže ak niekto Váha, ešte je čas. Dajte vedieť na môj alebo Vladov tel.Róbert, 29. nov. 2012

Okolo Čierneho

Čaká nás krásna jesenná turistika. Určite sa vyberte, neváhajte. v prípade zlého počasia budeme mať viac času posedieť niekde na chate:). Zoberte aj známych. Tak v nedeľu. Hladiet doma na televízor nie je nie je rovnocenný program.Róbert, 24. okt. 2012

beskydsko javorinska magistrala

Tuto akciu usporiadala SOS drevarska skola. Na podporu rozvoja turistiky. Stanoviska boli na 3 stycnych miestach:Petranky, Semetes a u Melocicha. Akcia vysla, ktorej sa zucastnilo okolo 80 ucastnikov. Zastupcovia nasho klubu sme boli dveMilka Pajerova Chobotova a Pavlinka Casnochova. Vychdzali sme zo Zakopcia Rulcov a vratili sme sa cez Cadca Husarik, presli sme cca 15 km a prevysenie bolo 500 m. Fotky mame aj na fb stranke. Akcia bola vydarena:-):-):-)Milka P., 14. okt. 2012

Cez tri štáty

Čaute turisti. Dohodil som fotky do akcie Cez tri štáty. Je tam vystúpenie Kuruckého vojska na Valach. Čierne-Valy.Róbert, 10. okt. 2012