Uhorčíkov chodník 17. augusta

http://www.turistiturzovka.com/index.php?option=com_jevents&task=icalrepeat.detail&evid=92&Itemid=4&year=2013&month=08&day=17&title=uhorikovym-chodnikom-27-ronik&uid=ec1ee0dee8bf33212bebcc4f729898c5J.CH., 8. máj. 2013

Choč

Bude to zaujimave, V lúčkach sú kupele aj vodopád a hlavne trasa je sice ovela dlhšia, ale pre vačšinu Chočistov dosial panenská, takže ma zmysel ist 1000-ci krat na Choč, pokial to bude novou trasou.. Každopádne treba teraz upravit termin, najlepšie tak, aby vyhovoval aj mne ako organizatorovi :)tvlado, 7. apr. 2013

Veľký Choč

Ahoj Vlado, z toho 350 zoznamu si budeš musieť vyškrtnúť mňa. Som v práci. Myslím si, že ak je to prešlapané, môže to byť zaújmavé.Róbert, 6. apr. 2013

CHOČ

No? Stále čakám na odozvu 350-tich turistov a - nič? Dajte vediet či ideme na to.. Ale vzhladom na počasie stale plati, že čo som povedal, povedal som.. :)tvlado, 5. apr. 2013

Choč

A aku ze to Jarku ideme prebudzat na Liptove? :) hadam len nie Pupavu.. :) Len nwm ci podla terajsieho pocasia tuna, nezobudime deda Mraza.. Ja by som to radsej posunul na iny termin, ale ak sa nazbierate aspon 350 turistov, tak som ochotny to zorganizovat ;-) Inak navrhujem trasu z Lúčok, z valaskej aj z kubina je to uz vyšmatlané x-krat, pojde sa z Lúčok! "Čo som povedal, povedal som.."tvlado, 27. mar. 2013

Ku prameňom Wisly

Nepôjde niekto do Wisly? Ku prameňom Wisly RR KST Čadca poriada výlet na X. ročník družobnej turistickej akcie do Poľska - "KU PRAMEŃOM WISLY", ktorú organizuje PTTK Wisla dňa 16. marca 2013 (sobota). Stretnutie na chate Przyslop - Schronisko PTTK pod Barania Góra: od 11.00 hod. Doprava: Pri dostatočnom počte prihlásených záujemcov autobusom, inak mikrobusom. Cena za dopravu: 10,- € za mikrobus. Štartovné: dospelí – 10,00 ZŁ, mládež – 7,00 ZŁ Presun: Lyže, alebo peši – podľa záujmu a hlavne podľa snehových podmienok. Trasy: 14 alebo 18 km – dohodneme taktiež podľa snehových podmienok. Prihlášky s uhradením ceny za dopravu: do 10. marca 2013 eviduje Anton Opial Kontakt: mob. 0907 136 121, alebo e-mail: [email protected]J.CH., 14. mar. 2013

2. roč. Beskydsky Yeti

Vlado ahoj, teraz čítam diskusiu. Ja som urobil trasu po chatu Ostrý 45km. MAl si zavolať. Nepozrel som diskusiu. Vlado Padyšák s Petrom Kľučkom urobili celú trasu.Róbert, 11. mar. 2013

Beskydsky Yeti

Tak jako, bude sneh? A pojde niekto na skratenu cast, takych 20 km? A nechce sa mi ist uz o 5-tej rano... :) Tak jako? :)tvlado, 5. mar. 2013

KiNDER AHA

Môže ísť každý, kto sa dopraví po vlastných na Studeničné. Dokonca sme ochotný pomôcť. Prvá pomoc bude určite po ruke, pozor nie pre deti. Deti dostanú,, druhú pomoc,,) .Róbert, 20. feb. 2013

Kinder AHA Bezkami na Girovu

A jake stare dzeči možum išč? Je to podle veku, či podle vyšky? Bo nevm či moge išč aj jo... :)tvlado, 20. feb. 2013