Nedeľa

Chalani neviem ako vás,ale mňa po všerajšku skoro všetko bolí,ani neviem akým zázrakom som ráno vstal. Pôjde niekto v sobotu zo Serafínova na Raču? Mám pozvaných externistov a neviem či sám trafím.Andrej, 31. jan. 2005

Re: Gírová

A čo tak lyžovať na vlek, teraz je to vraj zadarmo, chalani sa chystajú... (obráť sa na ženáča)Vlado, 26. jan. 2005

Gírová

Ludia v sobotu ráno by som rád išiel na bežkách zo Svrčinovca cez Polgrúň na Gírovú, hrčavu, možno Košice(drevenicu) a domovAndrej, 24. jan. 2005

Super!!!

Je to fakt super, este tie fotky a konkurujeme KST...nie, uz teraz sme lepsi...mozno zajtra...Katka, 15. jan. 2005

Zmena termínu

Akcia Koniakow sa presúva z 15. 1. na 16. 1. Teda chceme veľkú účasť 16.Macko, 12. jan. 2005

aha

Musim pochvalit stranka je fakt dobrá.Už len tie fotky chýbajú.Dotaz na všetkých nezmeníme akciu z 15. na 16.Vlado, 11. jan. 2005

OZNAM

Chcem veľkú účasť 15 - tého. viď kalendár.Róbert, 11. jan. 2005

(bez nazvu)

Tento úspešný projekt má veľký význam pre klub a moja pochvala a uznanie patrí všetkým tým, čo sa na ňom podieľali. Pevne verím, že ruku k dielu priložia aj iní a že jeho kvalita bude rásť.Zuzana, 4. jan. 2005

ohlas 3

vyzerá to super... Už len pridať ostatné, určite zaujímavejšie informácie ako stanovy klubu... Peťo, píšeme Ti to ako riadnu brigádnu akciu (:-)))Vlado, 3. jan. 2005

(bez názvu)

Velmi sa mi to paci Peto. Mas pochvalu pred... cim chces.Robert, 3. jan. 2005