Spišský hrad?

Je to super nápad, Zuzka, len škoda, že som v škole (iní v práci)...je naozaj krásny, kto može nech ide a nebude ľutovať. Musím vám ale povedať, že aj Praha bola tento weekend krásna, majú trošku snehu a tí šialenci tam bežkujú aj na 5cm...Slniečko bolo naozaj nádherné, možno by lyžovačka bola krajšia...môžem vám závidieť...Katka, 7. feb. 2005

Spišský hrad

Kto by nemal vo štvrtok 10. 2. čo robiť, pozývam ho na návštevu Spišského hradu. Prihlásiť sa treba čo najskôr, limitovaný počet miest v aute.Zuzana zo ZA, 7. feb. 2005

bezky, slnko, pohoda

Takto si predstavujem ten spravny vikend. Este keby tak nebolo treba ist uz v pondelok do prace.julo, 7. feb. 2005

Bezky

Chalani prepásli ste paradny vikend na bezkach ... V sobotu by sa malo ist zo Semetesa na Husarik, ide niekto? Mate o tom aj blizsie info?Andrej, 7. feb. 2005

Odkaz pre Peta z Tiffany

Ahoj Peto, Andrej spominal,ze by si chcel najst robotu v ZA. Tak cim skor napis zivotopis v slovencine aj anglictine a posli ho mne na mail:Julius.Nemsila@siemens.com Ja to posuniem dalej.julo, 7. feb. 2005

Re: Prečo

... a čo sa ti nezdá, však si to tu založil, tak si to aj sledujAndrej, 4. feb. 2005

Nedeľa

V nedeľu možno len tak nezávezne vybehnem na GírovúAndrej, 4. feb. 2005

Preco???

Preco ja sa dozvedam vsetko ako posledny? :-)PMacko, 4. feb. 2005

Nedeľa

Čaute.Kto má záujem ísť v nedeľu a pôjde zo smeru Skalité tak o siedmej vlakom Smer KNM. Prepáč Andrej ale v sobotu fakt nemám čas. Ale hlásia na SO,NE pekné počasie.vlado, 4. feb. 2005

...

Spunt, mam otazocku... Aj ja ti mam dat iba 100Sk? Nestretneme sa niekedy v Cadci, lebo teraz nemam cas chodit s vami na akcie... Alebo 20. mozno pojdem na Girovu... uvidim... dobre, pekny vikend vam vsetkym..Katka, 3. feb. 2005