Nedeľa

V nedeľu možno len tak nezávezne vybehnem na GírovúAndrej, 4. feb. 2005

Preco???

Preco ja sa dozvedam vsetko ako posledny? :-)PMacko, 4. feb. 2005

Nedeľa

Čaute.Kto má záujem ísť v nedeľu a pôjde zo smeru Skalité tak o siedmej vlakom Smer KNM. Prepáč Andrej ale v sobotu fakt nemám čas. Ale hlásia na SO,NE pekné počasie.vlado, 4. feb. 2005

...

Spunt, mam otazocku... Aj ja ti mam dat iba 100Sk? Nestretneme sa niekedy v Cadci, lebo teraz nemam cas chodit s vami na akcie... Alebo 20. mozno pojdem na Girovu... uvidim... dobre, pekny vikend vam vsetkym..Katka, 3. feb. 2005

Nazdar

Tak Robo, ak prides v sobotu na bezky dam ti tie dve stovky, Vlado prepac ale v nedelu nepojdem do KNM, mam pozvanych dakych ludi na bezky a rad by som z nich vykopal dusu (dufam ze vikend mi na to bde stacit. Zuzka ja pojdem na bezky, len to bude asi vacsia akcia (Skalite-Oscadnica prip.Krásno), ak mas zaujem zistim ti spoje na Skalite a mozes sa pridat.Andrej, 3. feb. 2005

Dôležitý OZNAM

Čaute Špunti. Zápisné sa bude vyberať na každej FEBRUÁROVEJ akcií. Kto ešte nemá zaplatené nech si zoberie o 200 Sk viac. Študenti 100 Sk. Kto prešvihol januar, februar je posledný mesiac.Róbert, 3. feb. 2005

Beskydy bez hraníc

Chystá sa niekto v sobotu na bežky?Zuzana, 3. feb. 2005

nedela

Andrej niesi v tom sam ja som bol v pondelok tiež dolámaný. V sobotu nemôžem mam ine povinnosti ale v nedelu čo najvačší počet do KNM na zraz.v nedelu je to peši.vlado, 2. feb. 2005

Chata na Grúni

Čaute tuláci, ja mám momentálne turistiku v práci. Teším sa na najbližšie stretnutie, keď budem môcť prísť na akciu. Niekedy zavítajte na Chatu na Grúni (najlepšie okolo 16.00 hod.). Zatiaľ som tam takmer stále do 31.3.2005. Inak stránka je celkom OK. Bolo by ju dobré ešte doplniť o fotografie z predošlých akcií.Jarka, 2. feb. 2005

What's new?

Ahojte, co mate nove? Uz ste rozchodili vikend? Vikendova lyzovacka na Skalitom bola super, nic ma neboli :))) Zdravime vas a zelame vela elanu v praci... P.S.Cez vikend idem do Prahy...Mozete mi zavidiet... :)))Katka a Veronika, 1. feb. 2005