1) No tak fotku budú musieť mať všetci, povinne. Len to ešte budeme musieť zariadiť. 2) PODROBNOSTI K MAGISTRÁLE BUDÚ NESKOR, AZ SA ZACNÚ PRIPRAVOVAT PODROBNOSTI. APROPO, KTO CHCE ÍSŤ ? DAJTE VEDIEŤ KTO CHCE ÍSŤ A NA KOĽKO DNÍ. V úvahu pripadá iba sobota (cenovo nevýhodné, samotné cestovné činí cca 500,-Sk), alebo sobota + nedeľa (cestovné, ubyt, strava, celkom do 1000,-Sk)...Tvlado, 8. feb. 2005

Julo ešte sa síce nepoznáme, ale Tatranská magistrala bude najneskôr 14.02.2005 upresnená.Róbert, 8. feb. 2005

Zmeny v diskusii

Robil som nejake male zmeny v diskusii.. Dufam, ze som pritom neznicil ziaden prispevok... Ak nahodou ano, ozvite sa a ja sa ho pokusim obnovit.. Pekny den vsetkym. Este dodatok: Kto chce fotku a komentar do svojich udajov, nec sa ozve.PMacko, 8. feb. 2005

blizsie info k "Tatranskou magistralou" ?

Vie niekto nejake podrobnosti k akcii "Tatranskou magistralou", kt.by mala byt 26.2.?julo, 8. feb. 2005

Spišský hrad?

Je to super nápad, Zuzka, len škoda, že som v škole (iní v práci)...je naozaj krásny, kto može nech ide a nebude ľutovať. Musím vám ale povedať, že aj Praha bola tento weekend krásna, majú trošku snehu a tí šialenci tam bežkujú aj na 5cm...Slniečko bolo naozaj nádherné, možno by lyžovačka bola krajšia...môžem vám závidieť...Katka, 7. feb. 2005

Spišský hrad

Kto by nemal vo štvrtok 10. 2. čo robiť, pozývam ho na návštevu Spišského hradu. Prihlásiť sa treba čo najskôr, limitovaný počet miest v aute.Zuzana zo ZA, 7. feb. 2005

bezky, slnko, pohoda

Takto si predstavujem ten spravny vikend. Este keby tak nebolo treba ist uz v pondelok do prace.julo, 7. feb. 2005

Bezky

Chalani prepásli ste paradny vikend na bezkach ... V sobotu by sa malo ist zo Semetesa na Husarik, ide niekto? Mate o tom aj blizsie info?Andrej, 7. feb. 2005

Odkaz pre Peta z Tiffany

Ahoj Peto, Andrej spominal,ze by si chcel najst robotu v ZA. Tak cim skor napis zivotopis v slovencine aj anglictine a posli ho mne na mail:[email protected] Ja to posuniem dalej.julo, 7. feb. 2005

Re: Prečo

... a čo sa ti nezdá, však si to tu založil, tak si to aj sledujAndrej, 4. feb. 2005