Skalp

Čo dnes na Malej Fatre nevyšlo slnko? Ale ja počkám ak Ti autobus mešká počkám.Róbert, 10. feb. 2005

Členské

Študenti 100,- Ostatní 200,- KLT - Dochodcovia ? Katuška ak ešte študuješ maš to za 100,-Róbert, 10. feb. 2005

...

KLT si prezradeny... ale robo,na teba mam otazku.aj ja ti mam dat iba 100sk?Katka, 10. feb. 2005

Robo to si si teraz posral!!! Skor ako sa slnko dotkne vrcholkov Malej Fatry bude sa Tvoj skalp hompalat na mojom opasku! Vykopem vojnovu sekeru. Bleda tvar mojmu spravodlivemu hnevu neujde! How, dopisal som.KLT, 10. feb. 2005

Chata

Mam zaujimavu novinku,mali sme ist so segrou a jej kamosmi na chatu,ale nikto nemoze...je to v sobotu.Hotel KYSUCA na Bielom krizi...Ak mate niekto zaujem...dajte vediet do piatku obeda...Podte niekto prosim...cena asi 400sk(ubytivanie+polpenzia)..v pripade zaujmu este upresnim..Katka, 9. feb. 2005

Členské

Časnocha 300,-Róbert, 9. feb. 2005

Členské

Zdraví vás KLT (pre neznalých Klub lahkej turistiky). Robo a Vlado bol som na vás podať trestné oznamenie za vyberanie výpalného, ktoré maskujete pod názvom členské! Pri podávaní tohto oznámenia som zistil, že chapadla vašej mafie siahajú až k najvyšším miestam (Furkovský štít a pod.) a že mi nezostáva nič iné ako to vaše výpalné zaplatiť. Ale netešte sa od tejto chvíle sa budem k vám chovať pudovo to znamená, že po vás pudu!!! :o) How! Dohovoril som resp. dopisal.KLT, 9. feb. 2005

Z Julom som este na vyske co-to pochodil (dake Nizke Tatry, Velku Fatru ale bol so mnou aj zo Ziliny do Turzovky)Andrej, 8. feb. 2005

O Julovi

Jula asi viacery nepoznate, tek ho predstavim, je to ten moj znami z Lipt. Hradku, cez vikend bol u nma na bezkach a mohol by poskytnut ubytovanie v LH na magistralu. Bezkovanie mu celkom ide.Andrej, 8. feb. 2005

Zuzka

Zuzka dúfam, že sa nam na Spiši nestratíš. V tom prípade by nás čakal podobný osud v nedeľu v Terchovej. Ja vo štvrtok pracujem.Róbert, 8. feb. 2005