Dakujem

Dakujem, dakujem,autogramy az na letisku...V nedelu som sa sotva hybala ale dnes je vsetko OK..Asi som uz nemala ist lyzovat,ale zostat doma...Ale co,ced zivot je len jeden a treba ho zit naplno...Katka, 14. feb. 2005

Víkend

Tak chalani v sobotu ste zas prepásli paerfektnú akciu. Katka gratulujem k postupu v kariére.Andrej, 14. feb. 2005

Jánošíkovým krajom

Hlavne nezabudnite na nedeľu. Možno bude hviezdičková *, ale určite bude zaujmavá. Ešte sme tam neboli. KLT - nechceš si ísť pozrieť Malu Fatru z bližšia.Róbert, 11. feb. 2005

Re: Semetes

Uvidim,este si to necham prejst hlavou,ale asi pojdem.. KLT,preco by malo niekoho porazit?Nejak by som to vydrzala...aspon by ste sa nesmiali iba na mne ale zasmiali by sme sa aj na tebe..Katka, 11. feb. 2005

Semetes

Katka neviem ako si na tom, ak si veris tak pod. Mna to minuly rok tiez dobre zmohlo. Je to 25 km.Andrej, 11. feb. 2005

Vlado je sice pravda, ze ked sa das do hola, tak skalp z Teba neziskam, ale ja sa uskromnim - vyrezem to co tam ostalo a ziskam aspon dobru kozku na bubon :)KLT, 11. feb. 2005

Katka ja si myslim ze ho urcite porazi ak pojdes, ale keby som isiel aj ja tak porazi aj Teba :o)KLT, 11. feb. 2005

...

Ja by som chcela ist,ale obavam sa ci to zvladnem...a je mozne ze v polovicke ma chyti kriza a nepohnem sa ani o krok..myslis,ze ta pri mne neporazi?Katka, 10. feb. 2005

Semetes

Tak pojde niekto so mnou z toho Semetesa, alebo nie?Andrej, 10. feb. 2005

to je teda diskusia...

HOŠI UŽ TO TU VYZERÁ AKO CHAT. Nepremenujeme to? Časnoch - ja idem preventívne dohola... (:-) čaftetvlado, 10. feb. 2005