Otazniky???

Ide v nedelu niekto aj peskom?az ta moc sa mi na bezky nechce. A kto sa chysta do tych Tatier?Katka, 17. feb. 2005

Zaujímavé tipy na strávenie voľného času v prírode

Strážovské vrchy: výstup na Strážov, pešia túra cez tri hrady - Lietava, Súľov a Hričov, Moravsko-sliezske Beskydy: prechod Beneškami, Oravská Magura: prechod Kubínskou hoľou, Javorníky: výstup na Veľký Javorník alebo Jakubovský vrch, Malá Fatra: výstup na Kľačiansku Maguru Odkaz pre Roba: práca - 041/56 26 684Zuzana zo ZA, 17. feb. 2005

KLT: my sa nebojíme, na Gerlach za nami nevylezeš

KLT: o nás nemaj strach, naše hormóny sú v poriadku, len tebe sa akosi dvíha hladina, keď máš podporiť pár halierikmi naše aktivity... (ako člen dozornej rady ich máš aj ty možnosť chodiť s nami prepíjať do Fľora, tak kde je problém...)tvlado, 15. feb. 2005

Piatok

Caut vstci.Sem-tam to tu fat už vyzerá ako chat ale to je len dobre len tak pokračujte.Nezabudajte že v piatk o 19h je u Fľora schôdza bude sa rokovať o akciach na najbližšie 2 mesiace a este o iných dôležitých veciach a bol by som rád keby ste prišli hlavne vlado T..Nezabudnite na tých 80 sk za plaketu už by bolo na čase . A v nedelu na Gírovu bude asi aj pešia.Vlado, 15. feb. 2005

Chladenie hormonov niektorych jedincov

Vlado!!! Akych 400,- To mate s Robom nejaku divnu uchylku. Licitovat moje clenske. Vy sa asi potrebujete nejako hormonalne vyharasit. Ja vam ten problem mozem rychlo vyriesit: jeden dostane po papuli a druhy komplet celu bitku. A obidvaja pojdete visiet za gule do prievanu:) Potom si uz budete moct spievat: Zivot nema zmysel povedal sysel ked za vajca visel.KLT, 15. feb. 2005

RE: Prague 2005

Moja sestra Veronika chce ist,neviem ci si ju pamätas z ostreho..taka mila blondinka...zabezpeci noclah.ak teda ides,daj mi vediet a dam ti kontakt. P.S. s Andrejom som naozaj na tom Semetesi bola,a dufam ze nechces rovnake dokazy aj odo mna..Katka, 14. feb. 2005

Sťažnosť

Nazdar Vlado na akcii som bol s Katkou, a žiadne podobné dôkazy o účasti nemám, ale asi podám na teba sťažnosť na vedenie KLT za neodôvodnenú buzeráciu mladých členov klubu.Andrej, 14. feb. 2005

veľtrh SPORT PRAGUE 2005

- tak čo hoši, to fak nikto nejde? - nikto nepotrebuje nové boty či GTx bundu? Sa vám divím. Tak poďte kúpiť aspoň mne... Cestovné tam aj späť spolu 400,-Kč. 25. - 26. 2.tvlado, 14. feb. 2005

ako Andrej?

- teda predpokladám, že Andrej bol na Semeteši sám(?), ako mu teraz zapíšeme akciu? Andrej, dôkazy máš? Aspoň 4 zlomené rebrá, krvavé otlaky a účet za 4 rumy s čajom z Husárika. ináč Ti to neprejde.tvlado, 14. feb. 2005

For: KLT

tak aby ten bubon stál za to: Časnoch členské 400,-SkTvlado, 14. feb. 2005