RE: RE: Andrej

KOnecne, ze si to niekto vsimol, ze tento sposob NEUZNAVANIA akcii je nanic... Na najblizsiej schodzi sa musime na niecom dohodnut...PMacko, 22. feb. 2005

Re: Andrej

Treba vymyslieť (alebo zrušiť) systém na uznávanie a neuznávanie akcií, lebo terajší stav je KOCÚRKOVO. Vedenie očakáva návrhy.tvlado, 22. feb. 2005

Vedeniu AHA:

Oficiálne Vám chcem týmto poďakovať ako v mojom mene,tak i za Katku za uznanie akcie Sameteš. Cez víkend pojdem zas iba indivikuálne.Andrej, 22. feb. 2005

full service

Tieto sluzby su poskytovane v tzv.masaznych salonoch inak po starom Verejnych domoch.Klientom moze byt osoba starsia ako 18 rokov.Ucelom tychto zariadeni je uspokojenie sexualnej tuzby klienta.julo, 22. feb. 2005

Skolenie Ahacika

Ahacik to Ti nemozem takto do eteru vysvetlit, lebo za chvilu by bola nasa stranka do 18 rokov nepristupna. Ale mozem Ti prezradit ze je to nieco co ludstvo sprevadza celym jeho vyvojom:)KLT, 22. feb. 2005

KLT

Čo je to full servis ?Ahačik, 22. feb. 2005

Helou!

Nazdar banda! Vcera som si musel zobrat den volna. Zhanal som nejaku kvalitnu maserku. Ani neviete aky to je dnes problem zohnat dobru maserku. Vsetky co som oslovil mi ponukali full servis ale ja som potreboval rozmasirovat iba nohy. No co uz, taky je zivot turistov. Inac udelujem plus organizatorom nedelnej akcie a udelujem minus Robovi (pre neznalych to je ten cloviecik co nam vsetko slubi)za to ze slubil ze pride na Studenicne a jednoducho sa na nas vysral. Ale uz som mu odpustil.KLT, 22. feb. 2005

TATRY

Tatry sa zrušili. Ako náhradna akcia bola schválená Wisla. Je možné ísť na pešiu túru, alebo na bežky, ale záveznu účasť je potrebné nahlásiť do utorka 22.02.2005 . Zatiaľ je prihlásených 10 ľudí. Cena za cest. lístok 150 Sk pre členov klubu, 170 Sk nečlenovia.Róbert, 21. feb. 2005

Tatry

Andrej, ak mi to do toho nič nepríde, tak pôjdem, ale len na jeden deň.Robert, 18. feb. 2005

Bezky

Katka ty nechces ist na bezkach !? Ohladne Tatier: Kedze mi tuto turu hodil Robo na plecia, pre ludi co idu na dva dni vybavujem ubytovanie u Jula v Liptovskom Hradku, zaujemci prihlaste sa prosim TU alebo na adrese [email protected]Andrej, 17. feb. 2005