Ad: akcia minulú nedeľu

Pre neznalých - príspevok \"akcia minulú nedeľu\" som nepísal ja (Vlado Tremboš) ani Vlado Fonš ale niekto cudzí! Keď tak vehementne rozdávete vizitky a kontakkty na našu stránku, je dobré sa zamyslieť, že sa na ňu niekto potom aj pozrie a porozmýšľať čo NOVÉHO tu uvidí. A porozmýšľať nad jeho reakciami, keď už sú (mnohí sa to možno nenamáhajú komentovať, to však neznamená, že nás nenavštívili.) Aktivisti, ktorí ste dali podnet na vznik tejto stránky, porozmýšľajte nad tým.tvlado, 26. feb. 2005

Wisla

Takze banda zajtra o siedmej. Ja pojdem od tej jednoty, lebo \"v jednote je sila.\"KLT, 25. feb. 2005

Akcia minulú nedeľu

Diskutujete krásne, ale mrzí ma,že o akcii z 20. tu nič nemáte - ako bolo a pod. Fotky nikde, robte aj v tomto smere veci lepšie! Držím prsty. Ak sa mám na stránku vracať musí tu byť aj niečo nové. Nielen keci!!!Vlado, 24. feb. 2005

Wisla

Odchod. Obecný úrad v sobotu o siedmej hodine ráno. Jednota 10 minút neskôr.Róbert, 24. feb. 2005

Uz aj ja!

Konecne sa zapajam do chatu aj ja. Teda Gelo,Jo vie niekto kedy sa ide v sobotu do toho Polska?KLT bud rad, ze Robo nesiel na Studenicné. Smedilo ho ako ťavu Kamilu, pustil by sa do Radegastu a myslis ze by nam nieco nechal? Hov... Musim koncit, vedla si sadli pekne baby a nechcem vypadat s Petovzm noteb... ako busines man. Servustegelo, 24. feb. 2005

Uznavanie akcii

Je pravda, že nemôžme uznávať keď si niekto vybehne poobede za humná, ale večšie akcie (aj keď indivikuálne) ak sa dá preukázať účasť by sa uznávať mali.Andrej, 23. feb. 2005

Systém uznávania akcii.

Žiaden systém nie je dokonalý. Prichádzajú k nám nový ľudia, menia sa ich a aj naše nároky, to čo platilo včera, už nemusí platiť dnes. (Žiadne Kocúrkovo) Ak vznikne problem, treba ho vyriešiť. Určité návrhy už máme a budem rád, ak v sobotu pribudnú ďaľšie.Róbert, 23. feb. 2005

Kocurkovo

Kua chlapi ake Kocurkovo, co za Kocurkovo. Uz ma ozaj neserte bo poslem na vas drsnaka Ahacika. Spoznate ho podla toho, ze vyzera ako Steven Segal bez copu. Jeho specialitou je uprava ksichtu na pockanie, popripade znasobovanie kosti v tele. Po stretnuti s nim kazde rano usetrite 5 minut casu. Tych 5 minut, ktore ste dovtedy venovali umyvaniu zubov:)KLT, 23. feb. 2005

Nedela

Planujete niekto nieco aj na nedelu? Nechce sa mi sediet doma, ak sa niekto niekam chystate, mozno sa pridam.Katka, 22. feb. 2005

Systém

Pre odporcov systému.Systém je dobrý len sme za posledné dva mesiace zabudli naplánovat aj neaké akcie na sobotu ak mate navrhy na svoje akcie treba to predložiť vždy na schôdzi alebo ich tam aspoň po niekom poslať.Na marec a apríl sú už naplánované aj akcie na sobotu.Uznanie tvojej akcie sme presadzovali ja a mato ale do budúcnosti sú určité pravidlá.Ináč ďakujem všetkým ktorý sa zúčastnili na nedelnej akcii myslím že bola vydarená aj vďaka našej veľkej účasti dúfam že takýto trend bude pokračovať aj naďalej.Vlado F.Vlado, 22. feb. 2005