1. - 2. 7. 2006 sa konali v Spišskej Starej Vsi Majstrovstvá Slovenska v PTZ. Na tieto preteky sme cestovali všetci Kysučania autobusom, ktorý nám hradila RR KST Čadca z 2 percent daní, čiže perfektne využité peniaze. Napriek veľmi škaredému počasiu, ktoré nás sprevádzalo celú sobotu, sme všetci verili, že nám počasie v nedeľu vyjde. I tak bolo. Hoci sa nám nepodarilo previesť sa na pltiach po Dunajci a vidieť krásy Pienin, navštívili sme aspoň Červený Kláštor a na ceste späť sme mohli obdivovať krásu našich veľhôr. Pohľad na Tatry bol naozaj úžasný, čo ocenili najmä tí najmenší. Čo sa týka pretekov, prebehli bez zranení, z čoho som mala najväčšiu radosť samozrejme ja. Napriek jednému stratenému spacáku, ktorý sme na ceste späť opäť našli, prebehlo všetko v poriadku. Naši sa umiestnili na veľmi pekných miestach. 3 hliadky postupujú na Medzinárodné majstrovstvá PTZ, ktoré sa budú konať 16. 9. v Košiciach. Z Čierneho sa zúčastnilo MS 13 súťažiacich.

Umiestnenie:

Najmladšie žiačky: 1. miesto Anka Jurčíková, náhradníčka z Námestova Paťa Kramarčíková 4. miesto Marienka Krutáková, Mirka Sloviaková 5. miesto Majka Krenželáková, Veronika Kullová

Najmladší žiaci: 2. miesto Paľko Majchrák, Kristián Legerský

Mladší žiaci: 4. miesto Vladko Krenžel, Marek Kubica

Starší žiaci: 1. miesto Jakub a Miško Čaneckí

Mladší dorastenci: 8. miesto Peťo Tremboš 9. miesto Marek Kultan

Týmto chcem povzbudiť k aktivite i starších, pretože PTZ nie je len pre žiakov a dorastencov. Sú to preteky pre všetky vekové kategórie, čo nám dokázali i MS PTZ. S pozdravom Jana.

  • Majstrovstvá Žilinského kraja v PTZ (18.5.2006)
  • Umiestnenie na Majstrovstvách regiónu v PTZ (13.5. 2006)
  • Ako je to s AHAčikom?