Alpy

Nazdar Robo. Skvelý nápad ten Zermatt. Nechcem Ti do akcie vrtať, len skús sa pozrieť na dáku webkameru z alpského lyžiarského strediska a pozri si spetné zábery z mesiacov jún a júl a zábery zo septembra. Koniec augusta, september neporovnateľne krajšie a stálejšie počasie ako letné mesiace.Žiadne búrky, kopovitá oblačnosť, len čistá krásna obloha. Ale ak pojdete, držím palce a ticho závidím.gelo, 15. jún. 2011

Pre cyklistov

Par zaujimavych map pre cyklistov: www.bikemap.netPMacko, 14. jún. 2011

Rahace

Rohace vyzeraju dobre len sa snazim ukecat pocasie...fosi, 10. jún. 2011

Roháče

Vlado, tak ako to vyzerá s tými Roháčmi?Patrik, 9. jún. 2011

Gratulácia

Miroslav MAZÚR sa nám dopracoval na pozíciu Senior Super ( 2000 bodov) a na pozíciu Senior (1250 bodov) postúpil Tatarka Ľubo obom gratulujeme.Róbert, 8. jún. 2011

Kysucká 50tka

Čaute turisti. V sobotu je cyklo Kysuce - Orava - Kysuce, nezabudnite. Dohodil som aj dáke fotky z Kysuckej 50tky.Róbert, 8. jún. 2011

AHAK

Jej ďakujem, už som? Idem pozrieť)).Róbert, 4. jún. 2011

Ahak

Blahozelam Robovi k novej hodnosti Ahakfosi, 30. máj. 2011

50

Nazdar Janko fotiek sa dockas, plutvy nam nenarastli a myslim ze sa nam islo super urcite lepsie ako keby cely den pieklo slnko.Zle pocasie nemoze spravneho turitu odradit.fosi, 30. máj. 2011

50-tka

Ja som nefotil tak preto nemám žiadne fotky. Viem že Robo s Vladom fotili. A možno aj niekto iný. Nemaj strach, že by si sa fotiek nedočkal :). A s nohami to mal každý po svojom.Patrik, 29. máj. 2011