Jánošíkov chodník..

Ahojte mládenci, kedy budete zajtra na Veľkej Rači? Ak mi to časovo vyjde, rád sa pôjdem prevetrať až do Terchovej.Roman/ Delly, 23. sep. 2011

Vrátna

Zdravím, Aj my z KNM ideme túto trasu,ale naopak...Kvôli lepšiemu spoju...a asfaltu na začiatku trasy...Zo Žiliny ideme 7.19 vlakom do Šutová..Aďo, 14. sep. 2011

Vratna

V pripade záujmu volajte 0918063910Pavol M, 14. sep. 2011

Vratna

Zajtra sa ide o 5:11 vlakom do Žiliny v Žiline prestup na autobus 6:15 do Štefanovej Trasa Štefanova, Chata na Grúni, Poludňovy Grúň, Hromové, Chata pod Chebom, Šutovský vodopád, Šutovo a odtial vlakPavol M, 14. sep. 2011

Fatransky Kriváň

Prosím organizátorov výstupu na Kriváň o bližšie info ohľadom cesty: bus, vlak, auto??? Čas odchodu???. Takéto základné informácie sa musia dávať do pozvánky aby sa mohli prípadní záujemcovia zariadiť. Ďakujem.Ján Chromík, 13. sep. 2011

Turisti leto skončilo:)

Začíname šlapať. Nahodil som foto z Teryho chaty, pozrite. Jano CHromík nahodil foto z Manesovej stezky.Róbert, 11. sep. 2011

Mánesovka

Robko, dopíš body ostatným účastníkom. Ja som šiel s Mirom Mazúrom ešte 3 km na vlak do Bocanovic, takže máme spolu 23 km. Ty dopíš svojej skupine a Jožkovi, ktorý vás čakal v cieli.Chromík, 10. sep. 2011

Klobúk dole

Pozerám fotky a musím Vás pochváliť. Pretože aj cez leto, ktoré je roky naše najslabšie obdobie pre turistiku robite pekné akcie. Hádam sa skoro pridám.Róbert, 1. sep. 2011

Víkend

No ja a Palo Kubuš sme boli stanovať. Bolo to dobrodružstvo v lejaku počas celej noci a búrok :D Každý bol tam kde ho to bavilo :DPatrik+ Paľo K., 28. aug. 2011

Trojmedzie

no ahaci, kde ste boli ? omša sa Vám nepači? HA?Milka, 27. aug. 2011