Nájdete tu aktuálne informácie o turistike a dianí v klube, informácie o pripravovaných akciách, spätný pohľad fotoobjektívom do uskutočnených túr, ale i tipy na zaujímavé výlety. Na stránke je venovaný aj prietor pre diskusiu či užitočné linky. Sme dobrovoľné združenie mladých ľudí, ktoré sa venuje prírode a turistike. Ak máš rovnaké záujmy aj ty a chceš spoznať nových priateľov, tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Pravidlá bodovania

Všeobecné pravidlá platné v klube, podľa ktorých sa rátajú akcie našim členom. viac»

História klubu

Korene vzniku dnešného Turistického klubu AHA siahajú do dávno minulých čias. Vtedy, 7. apríla 1996 si dvaja ľudia (Pavol Putyra a Vladislav Tremboš) sadli k litru vínka a začali rokovanie - prvé v histórii turistického klubu. Výsledkom ich posedávania bolo slávnostné založenie a pomenovanie klubu KPC (Klub predvojnových cestovateľov). viac»

Hodnotenie členov

Pre členov klubu AHA je zavedený rebríček hodností. Hodnosť zdôrazňuje jednak dĺžku účinkovania člena v klube, počet akcií na ktorých sa člen zúčastnil, jeho aktivitu v klube, schopnosť zúčastňovať sa náročnejších a extrémnych akcií... viac»

Ako sa stať členom

Ak Vás zaujala činnosť a aktivity nášho klubu, a chcete sa stať našim členom, stačí kontaktovať niekoho z nás, prípadne nám doručiť vyplnenú prihlášku. viac»